22202220- 021

متعهد  بپیشبرد  شما

گروه گسترش اسپانسر ویژه تبلیغات سریال ممنوعه

ممنوعه به ایستگاه آخر رسید.
مهر ماه 1396 بود که ادنیشه سریال ممنوعه کلید خورد، سرآغازی بر همکاری مشترک بهترین ها، همکاری کادر حرفه ای با بهترین عوامل هنری و اجرایی سینما  و تیم حرفه ای بازاریابی و تبلیغات.
از حضور افتخاری بانو نیکی کریمی و جناب امیر جعفری تا میلاد کی مرام و همکاری بهترین های دیگر، امیر جعفری، هادی حجازی فر، خاطره اسدی، پژمان بازغی، هومن اطیابی، امیرحسین آرمان، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، بهاره افشاری، فاطمه گودرزی، نسرین نکیسا، مصطفی قدیری، نیما شعبان نژاد، مجید مظفری و آتیلا پسیانی.
طراح گریم، شاهکار الهام اطیابی که در نوع خود بی نظیر بوده است. چهره  هایی را با همکاری حمید فروهر ومریم سلیقه در این سریال خلق نموده است که شایان تقدیر می باشد.
گروه فیلمبرداری، ابوالفضل نباتی با همکاری محمدحسن پور و محمد شاهوردی و تدوین سیامک مهماندوست.
صداگذاری حسین ابوالصدق و با همت تمام مسعود حقی مدیر برنامه ریزی،  هنرنمایی تمام آزاده جهان بخش بعنوان منشی صحنه
دستیار کارگردان رضا عزیزی ، موسیقی حبیب خزایی فر
امور تبلیغات سریال،سپیده هاشمی محتشم
موسیقی خاص مسیح و آرش عدل پرور در فصل اول و نیز رضا بهرام، در فصل دوم  
و با هنرنمایی تمام قد امیرپورکیان، کارگردان جوان و پویا و سرمایگذاری شرکت سرو رسانه پارسیان، مهدی یاری، صادق یاری و تهیه کنندگی علی اکبر نجفی.  تلاش کردیم تا رضایت مخاطبان را جلب کنیم، ممنوعه بودیم، ممنوع الاکران شدیم، 2 ماه به دور از شما.
ممنوعه روایتی از سه نسل بصورت واقعی در فرهنگ ما بود که با قلم رسای علی اصغری و مهرداد کورش نیا آغاز و با بازنونیسی امیر پورکیان ادامه یافت.
ما در گروه تبلیغاتی گسترش اسپانسر ویژه تبلیغات سریال ممنوعه بودیم که از روز اول در کنار این تیم قوی افتخار همکاری داشتیم.
سریال ممنوعه شامل دو فصل 13 قسمتی و 26 قسمت بود، لیکن از 6 شهریورماه 1397 که هم زمان با جشن توزیع اولین نسخه آغاز و تا نهم اردیبشت 1397، چهار فصل سال را در کنار شما بودیم.
سپاس از اعتماد شما، مخاطبین گرامی و تمامی برندهایی که در تبلیغات این مجموعه طی این یکسال در کنار ما بودند.


مرجع خبر:http://www.gostareshgroup.ir