22202220- 021

متعهد  بپیشبرد  شما

سریال هم گناه پرویز پرستویی؛ رونمایی از لوگوی سریال هم گناه

اولین قسمت سریال هم گناه ۵ اسفند ۹۸ با حضور پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، مهدی پاکدل ، رویا تیموریان و مسعود رایگان و به کارگردانی مصطفی کیایی \ پخش خواهد شد.
سریال ایرانی هم گناه اولین حضور پرویز پرستویی و مصطفی کیایی در شبکه پخش نمایش خانگی است که با حضور دیگر ستارگان سینمای ایران در مرحله تولید است.
استاد پرویز پرستویی که در بین آثار زیبا و محبوبش بیشتر از همه به خاطر آژانس شیشه‌ای و لیلی با من است به یاد آورده می‌شود، سال ۹۸ و در فیلم سینمایی مطرب بار دیگر نشان داد که هنوز می‌تواند یک تایید و امضاء برای جذابیت و موفقیت یک محتوای تصویری باشد.

پیش بینی موضوع سریال هم گناه

 تیم ساخت سریال هم گناه تا به امروز بسیار خوب از داستان سریال محافظت کرده اند و هنوز جزئیاتی از داستان این سریال منتشر نشده است و فقط از انتخاب اسم این سریال که هم گناه یا معادل انگلیسی آن The Accomplice می‌توان حدس زد که داستان راجع به یک جنایت است که در آن دو شریک جرم با یکدیگر وارد چالش هایی داستان بر انگیز می‌شوند، حال اینکه این ۲ شریک جرم چه کسی هستند و آیا بیشتر از ۲نفر در این جنایت شریک هستند یا نه را باید در سریال ایرانی هم گناه دید.

بازگشت پرویز پرستویی به دنیای سریال با هم گناه

پرویز پرستویی بازیگر سریال هم‌گناه بعد از ۱۰ سال بار دیگر در یک سریال خوب ایرانی به هنرمندی خواهد پرداخت. پرستویی برای اولین بار در قاب شبکه نمایش خانگی به همراه بازیگران محبوب سینما و تلویزیون به کارگردانی مصطفی کیایی، نقش آفرینی خواهد کرد.
در سال‌های گذشته چه در بخش کمدی و چه در ژانر اجتماعی خانوادگی شاهد سریال هایی متفاوت و فاخر تری بودیم که در بین کاربران هم مقبولیت بسیار بالایی داشته‌اند.

حضور پرشور ستاره‌های سینما در شبکه نمایش خانگی

بهروز پرستویی پسر پرویز پرستویی هم به همراه او در سریال هم‌گناه به هنرمندی می‌پردازد و تجربه جالبی هم خواهد بود که پسر یک بازیگر، نقش جوانی او را بازی کند و دیگر از گریم های عجیب و غریب خبری نباشد.
محسن کیایی، برادر مصطفی کیایی هم که یار همیشگی فیلم ها و سریال های مصطفی کیایی است. بازیگر و نویسنده ای که به لطف برادر بازیگر نشده و در فیلم های دیگر کارگردانان مطرح هم حضور پیدا کرده و همیشه اجراهایی قابل قبول مثل فیلم ماجرای نیمروز-رد خون ارائه داده است.
مهتاب کرامتی که چندین مرتبه نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره بوده است و در بیست و هفتمین دوره نیز برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. هم گناه دومین بازی نمایش خانگی مهتاب کرامتی بعد از رقص روی شیشه است حساب می‌شود.
هدیه تهرانی یکی از پرطرفدار ترین بازیگر های سینما، ۲بار برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر شد و در مراسم و فستیوال‌های زیاد دیگری حضوری درخشان و موفق داشته و یکی از نقاط قوت سریال هم گناه است.
حبیب رضایی، رویا تیموریان، مسعود رایگان، مهدی پاکدل هم جزء بازیگران کارکشته و قدیمی سینما و تلویزیون هستند که پرویز پرستویی و دیگر بازیگران این سریال را همراهی می‌کنند تا تیم بازیگران این سریال از لحاظ نام و به خصوص بار فنی بسیار خوب و سنگین باشد.
از دیگر بازیگران سریال هم گناه که تا به امروز جلوی دوربین رفته اند نیز می توان از هنرمندان ذیل یاد کرد:
شاهرخ فروتیان، افسانه چهره‌آزاد، هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی، روشنک گرامی، احسان کرمی، حسین امیدی، سوگل خلیق، مارال بنی‌آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، شیرین اسماعیلی، ساقی حاجی‌پور، فرانک کلانتر، محمد اعلایی، محمد‌رسول صفری، درنا مدنی، محمد موحدنیا و آی‌تک جاوید‌نژاد.